Субота, 27.04.2024, 23:48

Інформація про школу

олуТут будет любая ваша информация...

Сільська школа – це своєрідний оберіг, добрий дім і теплий вогник для дітей і дорослих. Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – це загальноосвітній навчальний заклад, що забезпечує реалізацію права дітей на здобуття загальної середньої освіти.

Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», іншими законодавчими актами, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 року №964, та власним статутом.

Шрубківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів заснована в 1991 році. Наша школа – це стартовий майданчик для добрих починань і злетів кожного її вихованця. У школі 11 класних кімнат, спортивний зал та майданчик, їдальня, комбінована майстерня, актовий зал.

кабінет фізики

кабінет української мови

кабінет хімії

кабінет інформатики

вчитель географії

Категорія: вища

Працює в школі з 1992 року. Девіз у житті: «Учитель зберігає за собою право навчати доти, доки вчиться сам, доки є прикладом великодушності, моральної чистоти». Катерина Андріївна – фахівець з великої літери. Досвід приходить не одразу, його ціна – сумлінна і клопітка праця з року в рік, кожен день. Досягнення дійсно вагомі: повага друзів і колег по роботі, любов і вдячність учнів. Її очі випромінюють чарівне світло любові до дітей. Їй притаманна майстерність у проведенні цікавих і змістовних уроків, вона досягла добрих показників успішності зі своїх дисциплін, уміє знайти спільну мову з будь-яким учнем.

Войчак Наталія Миколаївна

Вчитель української мови та літератури, англійської мови

Категорія: спеціаліст ІІ категорії

Працює в школі з 1995 року.

Кожен собі обирає долю, релігію, путь:

Дияволу слугувать чи Богу –

Вибір нелегкий, мабуть.

Кожен собі обирає слово палке, молитви,

Мирне життя або битву –

Рішення важко знайти.

Я обираю – сумлінно

Шлях свій життєвий пройти.

Вибір такий необхідний, тож обирай та іди.

Свій шлях та учительську долю ця людина обрала давно, і ще жод-

ного сумніву її не спіткало щодо вибору.

C:\Documents and Settings\Admin\Мои документы\Карпати\Карпати.jpg

Бугаєнко Світлана Михайлівна

Вчитель української мови та літератури

Категорія: спеціаліст І категорії. Звання: старший вчитель

Працює в школі з 1986 року.

У всіх на виду твоє ім’я – Учитель!

І доля непроста у тебе, і висока честь.

Ти – мрійник, практик і мислитель,

Тобі належить світ майбутній весь.

Твій труд не виміряєш мірою простою,

У ньому є вогонь любові до дітей.

Турбота, доброта горять в душі й нема спокою

У творчім пошуку нових ясних ідей.

Улицька Людмила Анатоліївна

Учитель світової літератури та російської мови

Категорія: спеціаліст  І категорії

Працює в школі з 1992 року.

Ви – з великої букви Учитель,

З молодою й мудрою душею.

Скільки років, юні покровитель,

Ділитесь ви мудрістю своєю.

І тому душа багато років

Залишається такою молодою,

Бо у ній завжди живе неспокій

Молодий, що й нам гартує волю.

Данішевська Наталія Анатоліївна

Учитель математики і інформатики

Категорія: вища

Працює в школі з 1991 року.

У своїй роботі активно застосовує форми і методи особистісно орієнтованого навчання із застосуванням діагностичних «прогноз-карт», прагне допомогти учням всебічно розвинутись і самовизначитись як особистість. Педагогічну професію успадкувала від батьків.

У чому суть життя?

Вона – в дитині.

Вирішуй сам,

Як сповнить щастя дні.

А. І. Шапіро

Крутас Наталія Костянтинівна

Вчитель фізики і математики

Категорія: спеціаліст І категорії

Працює в школі з 1992 року.

Фізика нам відкриває науки й техніки дива,

У Всесвіту величні далі, в космічний простір зазива.

Знання і вміння дарувати дітям, нести сердечне світло доброти – найдивовижніше покликання на світі,

Й прекраснішої долі не знайти.

Наталія Костянтинівна сіє в дитячі душі зерна не тільки знань, а й найкращих людських якостей.

Романець Валентина Миколаївна

Вчитель історії та біології

Категорія: спеціаліст І категорії

Працює в школі з 1974 року.

Ці предмети викладає улюблена вчителька, справжній друг, мудрий порадник і чуйний наставник. Серед сузір’я педагогів вона – найяскравіша провідна зірка, взірець, на який рівняються.

Історія – поема праці

І від народів давніх вість,

Про таємниці ж сьогодення

Суспільствознавство розповість.

Валентина Миколаївна – цілитель людських душ. Жорстокість, байдужість, неосвіченість, бездуховність – усе це хвороби, з якими бореться вчителька своєю добротою, мудрістю й любов’ю до дітей.

Козінчук Василь Каленикович

Вчитель трудового навчання та Захисту Вітчизни

Категорія: спеціаліст

Працює в школі з 2004 року.

Василь Каленикович мудрий, далекоглядний, самовідданий, терплячий, лагідний і суворий. Коли спілкується з дітьми духовно, забуває, що він учитель, і бачить у своєму учневі друга, однодумця. Такий учитель знає найпотаємніші куточки серця свого вихованця, і слово в його устах стає могутнім знаряддям впливу на молоду людину, що формується.

Маслій Раїса Миколаївна

Вчитель початкових класів

Категорія: спеціаліст. Звання: старший вчитель

Працює в школі з 1990 року.

Класовод Раїса Миколаївна переконана, що виховання дітей – дуже тонка, складна і відповідальна справа. Це яскравий, самобутній педагог-вихователь. Її характеризує всебічна ерудиція, творчий підхід до вибору форм, методів і засобів у навчанні і доброзичливість і вимогливість у ставленні до вихованців, бачити у кожному особистість, забезпечувати розвиток індивідуальних здібностей, таланту учнів. Свої стосунки будує на довірі, взаємоповазі, прагне до розкриття здібностей дітей, їхньої самореалізації у справах класу і школи.

Изменить этот текст можно в панели управления, раздел "Редактор страниц".
«  Квітень 2024  »